Mouse Pad Baskısı Nedi̇r?

mouse pad basımı

mouse pad basımı


Günlük hayatta kullandığımız birçok eşyanın üzerine baskılar yapılır. Bu eşyalardan biri de mouse pad’dir ve bilgisayar aksesuarı olan farenin daha iyi kullanılmasını sağlar. Söz konusu olan aksesuar, işimize yaradığı için işlevsel yönü büyüktür. Mouse padler farklı tasarımlarda olabilir. Özellikle de baskılı tasarımlar, kullanıcıların dikkatini çeker.

Mouse Pad Baskısı Nasıl Yapılır?

Mousepad baskısı genelde profesyonel firmalar tarafından yapılır. Kişiselleştirilebilir tasarımlar da isteğe göre hazırlanabilir. Ancak en fazla talep, markalardan gelir. Bunun nedeni ise mouse padlerin reklam aracı olarak görülmesidir. Dolayısıyla birçok marka, logosunu bu aksesuar üzerine basılmasını ister.

Promosyon ürünleri olarak da görülen mouse pad baskısını yapmak, profesyonellerin işidir. Firmalar, reklam unsuru olarak gördükleri için dayanıklı ve kaliteli baskı türü kullanırlar. Günlük hayatta uzun süre kullanılan mouse padler, müşterilere veya çalışanlara hediye olarak verilebilir.

Baskılı mouse pad yapımı, firmaların istekleri doğrultusunda talebe göre hazırlanır. Genelde logo, uygun bir taban üzerine baskı haline getirildikten sonra uygulanır. Laminasyon, kumaş ya da çerçeveli olarak basıldıktan sonra ürün olarak sunulur.

Mousepad Baskısı Fiyatları

Mousepad baskısı fiyatları, bazı unsurlara göre belirlenir. Özellikle de tasarımı ve boyutu en önemli faktörlerden biridir. Firmaların ya da bireysel alıcıların spesifik talepleri de ücretlendirmede dikkate alınır. Ancak standart olarak sunulan baskılı mousepad fiyatları uygundur.

Diğer yandan, kaplama türünün önemli bir etmen olduğunu belirtmek gerekir. Genel olarak söz konusu olan faktörler göz önünde bulundurularak mousepad baskı fiyatı belirlenir. Binaymatbaa.com, firmanız veya sizin için özelleştirilmiş baskı çözümleri sunar. Uygun fiyatlı ve kaliteli baskı hizmeti için profesyonel ekibimizle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Baskılı Mouse Pad Çeşitleri Nelerdir?

Mousepad baskısı yapan firmalar, birçok çeşitte ürün sunar. Kişiye ya da firmalara özel baskılı aksesuarlar yapılır. Genelde kişisel tasarımlar, oyuncular için hazırlanır. Markalar ise, kendi reklamlarını yapmak ve müşteri kitlesini genişletmek için bu ürünleri promosyon olarak kullanabilirler. Baskılı mouse pad çeşitleri genelde şunlardır:

  • 3D görselli mouse padler
  • Standart baskılı mouse padler
  • Firmalar için logo tasarımlı mouse padler
  • Oyuncu (gamer) mouse padler
  • Silikon veya kumaş zeminli mouse padler