Kare Bardak Altlığı

bardak altlığı basımı

Kare bardak altlığı, birçok firmanın ve bireysel kullanıcıların promosyon, tanıtım ve kaliteli hizmet için tercih ettiği ürünler arasında yerini alır. Nitelikli malzemeden üretimine ve baskı kalibresine önem verildiği takdirde, kare bardak altlıkları her dönem revaçta olan ürünlerdir.

Kare Bardak Altlığı Çeşitleri

Kare bardak altlığı, genellikle standart ya da kullanıcıların talebine göre verilen ölçülere göre düzenlenir. Kare bardak altlıkları;

Reklam ürünleri

Kurumsal ürünler

Promosyon ürünleri

Cafe ve restoran ürünleri

Olarak üretilir. Toplu üretime tabii olan kare bardak altlıkları, firmaların promosyon tanıtımlarından restoran gibi direk hizmet sektörlerinde sıklıkla kullanılır.

Kare Bardak Altlığı Fiyatları

Kare bardak altlığı fiyatları, Binay Matbaa tarafından en uygun şartlar temel alınarak belirlenir. Bardak altlığı fiyatlarında, hizmet alacak firmaların;

Adet sayısı

Bardak altlığı ölçüleri

Üzerine yapılacak baskı

Gibi birebir talepleri oldukça önemlidir. Tarafımızdan sizlere sunulacak olan fiyat politikası, piyasanın en uygun ve güvenilir matbaası olarak verdiğimiz hizmeti kanıtlar niteliktedir.

Kare Bardak Altlığı Baskı Fiyatları

Kare bardak altlıklarını gösteren ve onları şahane kılan en önemli detay hiç şüphesiz ki baskı ve bu baskının kalitesidir. Son sistem teknolojik baskı ekipmanlarımız ile kare bardak altlıklarını şahane birer aksesuara dönüştürmek bir sihir değil.

Kare bardak altlığı baskı fiyatları, günümüz ekonomisinde sizlere sunduğumuz en uygun fiyat garantisini içermektedir. Özellikle yüksek çözünürlüklü renkler ve kaliteli malzeme üzerine yapılan baskı, her bardak altlığını mükemmel bir iletişim aracına dönüştürür.

Kare Bardak Altlığı Baskı Seçenekleri

Kare bardak altlığı baskı seçenekleri birçok farklı faaliyet alanına göre değişiklik gösterir.

Restoranlar

Emlak sektörü

Hizmet sektörü

Gibi birçok farklı alanda faaliyet gösteren firmalar tarafından tercih edilir. Kare bardak altlığı basımı fiyatları da aynı şekilde baskı kalitesine ve tercih edilen grafik unsurlarına göre değişiklik gösterir. Baskı seçenekleri arasında;

Firma logoları

Sloganlar

Adres bilgileri

Firma amblemleri

Ticari ya da siyasi reklamlar

Sektöre göre onlarca farklı nesneler (kahve kupası, çizgi film karakteri gibi)

Bulunur. Bu tercihlerin hepsi ve daha onlarca farklı konsept için Binay Matbaa olarak yanınızdayız.

Bu Reklam Sizin İçin

En yaratıcı ve en özel reklam işlerinizde hem firma bilinirliğini arttırmak hem de reklamlarınızın daha güçlü görünmesi için yanınızdayız. El ilanlarından reklam ve promosyon ürünlerine kadar geniş yelpaze üretimimizde, konseptimiz kaliteli bir hizmet sunmaktır.

No comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir