Bardak Altlığı Tasarımları

bardak altlığı basımı

Tek taraflı olmakla beraber aynı zamanda çift taraflı bardak altlığı çeşitleri bulunmaktadır. Özellikle son dönemlerde bu tasarımlar daha fazla tercih ediliyor. Çünkü her iki kısmı da amacına hizmet eden özel tasarım altında üretilir. Bu konuda bardağın konulduğu kısım yumuşak tasarıma sahip olarak bardağın zemin ile temas etmesini engeller.

Tabii bu durumda bardağı da koruma etkisine sahiptir. Diğer kısım ise sert yapısı üzerinden zeminle bir bütün haline gelerek dayanıklı şekilde sabitlik sağlar. Bu tasarıma en iyi şekilde ulaşım gerçekleştirmek adına Binay Matbaa güvencesi ile site üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Çift Taraflı Bardak Altlığı Basım Tasarımları

Günümüzde ofis alanlarında ya da evde masa karşısında çalışırken çay ya da kahve içimi çok fazladır. Tabii aynı zamanda soğuk ya da sıcak birçok farklı içecek yine bu konuda söz konusudur. Ancak masanın kirlenmesini engellemek ve bardakları da korumak için bardak altlıkları kullanılır. Özellikle de bu konuda promosyon olarak firmalar için oldukça önemli bir yer taşıdığını söylemek mümkün.

Bu konuda kaliteli malzeme yapısı altında üretimi sağlanmış çift taraflı bardak altlığı basımı çok daha özel bir fırsat vermektedir. Çünkü çift taraflı yapısı ile birlikte hem masayı korumakta hem de bardağı rahat bir şekilde taşınmasına olanak elde edilmektedir.

Uygun Çift Taraflı Bardak Altlığı Baskı Fiyatları

Her bütçeye uygun çift taraflı bardak altlığı baskı fiyatları altında en iyi ürünlere bu güvenilir site bünyesinde ulaşım sağlayabilirsiniz. Uzun yıllardır en iyi tasarımları gerçekleştiren firma kapsamında, her İsteğe göre özel bardak altlığı baskıları hazırlanır.

Hem promosyon amaçlı hem de bireysel kullanım noktasında geniş bir yelpazede tasarımlar gerçekleşmektedir. Kaliteli malzeme kullanımı dahilinde uzun vadede güvenli şekilde ve pratik bir kullanım şansı verdiğini söylemek mümkün. Üstelik toptan şekilde elde edildiğinde uygun maliyetler ile güvenle elde edilebilir.

Her Amaca Uygun Özel Tasarım Çift Taraflı Bardak Altlığı Modelleri

Hem sınırsız hayal gücü altında hazırlanan çift taraflı bardak altlıkları hem de kaliteli şekilde kullanım imkanı veren ürünler sizleri bekliyor. Firmalar ya da bireysel olarak tercih edecek tasarımlar için, site bünyesinde iletişim kurmanız yeterlidir.